Cilt Bakımı

Cilt Analizi

Cilt Analizi

Cilt analizi tedaviye başlamadan önce rutin olarak yapılan bir işlemdir. Hastanın cilt tipi (kuru, yağlı, karma), akne, siyah nokta, yaşlanma, güneş hasarı, dehidratasyon vb. analiz edilerek tedaviye ışık tutulması amaçlanır.

Mini Cilt Bakımı

Mini Cilt Bakımı

işinin cilt analizi yapıldıktan cilde uygun olan temizleyici uygulandıktan sonra tonik uygulanır. Yine kişinin cildine uygun bir maskeleme işleminden sonra bakımı sonlandırmak için uygun bir krem kullanılır.. Bakım sonrası cilt daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşur. Periyodik olarak her hafta yapıldığında cilt elastikiyetinin ve bariyerinin güçlenmesini destekler.

Full Cilt Bakımı

Full Cilt Bakımı

Cilt bakımı yaptırmak ciddi bir iştir ve cildin ihtiyacına yönelik ürünler kullanmak gerekeceğinden bu ürünlerin ayrımını sizlerin yapması zorlaşabilir. Bu sebeple cilt bakımınızı profesyonel cilt bakımı yapan uzmanlara yaptırmak daha doğru olacaktır.

Problemli Cilt Bakımı

Problemli Cilt Bakımı

Pürüzsüz ve Genç Bir Cilt İçin: Cilt Bakım Uygulamaları Kirli hava , ısı değişimleri, dengesiz beslenme, alkol, sigara, güneş ışınları gibi cilde zarar veren iç ve dış etkenlere karşı cildi kurumanın tek yolu cilt bakımdır.

Nem Bakımı

Nem Bakımı

Çevresel faktörler, yanlış beslenme, az su tüketimi, aşırı güneşe maruz kalmak, hormonal bozukluklar, bazı ilaç kullanımları, sigara kullanımı ciltte nem kaybına neden olabilir. Nem kaybı cilde mat, kuru, cansız bir görünüm verir; aşırı nemsizlik kırışıklıklara, yaş almayla birlikte elastikiyet kaybına kadar gidebilir.

Dekolte Bakımı

Dekolte Bakımı

Yapısında hiç kas olmayan tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi, yaşlanma, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sütyen kullanımı gibi nedenlerle eski diri ve dik görünümlerini yitirirler; ve bu durum estetik açıdan bayanların huzursuz olmasına ve çeşitli yöntemler aramasına neden olur.

Anti - Aging

Anti - Aging

Anti-Aging yaş ilerlemesine bağlı olarak oluşan hastalık risklerini saptayarak gidermeye çalışan, bu yolla uzun ve sağlıklı yaşama ulaşmayı amaçlayan tıbbi tedavi programlarıdır.

Kırışıklık Bakımı

Kırışıklık Bakımı

Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmede en etkili sistemler, anti-aging uygulamalar. Kırışıklık tedavileriyle cildinizin bugününe olduğu kadar geleceğine de yatırım yapın.