Diode Lazer Epilasyon

Yüz

Yüz

Kadınlarda yüz bölgesinde tüy şeklinde kıl kökleri doğuştan itibaren vardır.Fakat tüyler bazı hormonsal etkilerle kıla dönüşebilir. Bazen genetik nedenlerle tüylenme olabilir. Hormonsal etki ile oluşan tüylenme daha çok çene, bıyık ve favori bölgelerinde oluşur. Hormonsal etki ortadan kalktıktan sonra bile tüylenme devam edebilir.

Boyun

Boyun

Bir çok hem erkek hem bayanların en çok sıkıntı yaşadıkları ortak bölgelerden biri haline gelen boyunlarımız kıllanmalar ve tüylenmelerin en büyük sıkıntısı olmaktadır

Tüm Bacak & Yarım Bacak

Tüm Bacak & Yarım Bacak

Bacak Lazer Epilasyon: Bacak bölgesinde tüylenme bazı ırklarda erkek ve kadınlarda yoğun olarak gözlenmektedir.Tamamen genetik kökenlidir. Bacaklarda tüylenme nadiren hormonsal nedenlerle sonradan oluşabilir.

Ense

Ense

Kıl kökleri daha koyu renkli olduğu için lazer epilasyona daha uygun ve elverişli olduğunu söyleyebiliriz.Bu noktadan sonra incelen artık tüycükler haline gelen kılları tamamen yok etmek için 6 seansı tamamlamamız gerekmektedir.

Göğüs

Göğüs

Bu bölgede yoğun kılların olduğu durumlar, kişiyi ya da partnerini rahatsız etmektedir.göğüs kıllarından kurtulmak ve estetik bir görünüme kavuşmak isteyenler için en güzel yöntemdir.

Sırt

Sırt

Sırt bölgesinde aşırı tüylenme erkeklerde istenmeyen bir durumdur. Kıl dönmeleri de yoğun sırt tüylenmelerinde yaşanan başka bir sorundur. Bu bölgedeki kıllanmalarda klasik yöntemler hem çok ağrılıdır hem de uygulama için ikinci bir kişi gereklidir. Lazer epilasyon uygulamaları, bu tür yoğun sırt tüyleri olan kişiler için önemli kolaylık sağlamıştır.

Genital Bölge

Genital Bölge

Genelde Genital bölgede epilasyon, geleneksel sebeplerle ya da kişisel tercihler nedeniyle tercih edilmemektedir. Ancak bu bölgeye ağda gibi klasik yöntemleri uygulamak zor ve ağrılıdır. Tıraş uygulaması ise genital bölge kıvrımları nedeniyle zor olabilmektedir. Kalıcı epilasyon tercih edenler, son yıllarda Diode lazer epilasyonu tercih etmektedir.

Tüm Kol & Yarım Kol

Tüm Kol & Yarım Kol

Kol bölgesinde Diode lazer epilasyon uygulamalarını hem kadınlar hem de erkekler tercih etmektedir. Kol tüyleri, yapısı gereği farklıdır. Genelde ince tüyler söz konusudur. Diode lazer tercih edilmelidir.

Koltuk Altı

Koltuk Altı

Geleneksel ve hijyenik nedenlerden dolayı genelde koltuk altı kılları istenmeyen kıllardır. Bu sebeple koltuk altı lazer epilasyon uygulamaları kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Koltuk altı Diode lazer epilasyon uygulamaları, bölgenin özelliklerinden dolayı başarılı sonuçlar vermektedir.