El&Ayak Bakımı

Nail Art

Nail Art

Tırnakların çeşitli desenlerle süslenerek daha güzel, daha ilgi çekici ve daha bakımlı görünmesini sağlar.fırçalar sayesinde puantiye, kelebek, çiçek gibi çeşitli desenlerle tırnaklar süslenebilir.

Taş / Sticker ile Nail ART

Taş / Sticker ile Nail ART

Taş veya Sticker ile tırnakların çeşitli desenlerle süslenerek daha güzel, daha ilgi çekici ve daha bakımlı görünmesini sağlar.fırçalar sayesinde puantiye, kelebek, çiçek gibi çeşitli desenlerle tırnaklar süslenebilir.

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Kalıcı oje, oje kullanımı ile hem el hem de ayak tırnakları üzerinde gerçekleştirilebilen renklendirme ve istenirse süsleme işleminin, normal oje kullanımına göre daha uzun süreli yani daha kalıcı olmasını sağlayan pratik bir güzellik ve bakım uygulamasıdır.

Kalıcı Oje Çıkarma

Kalıcı Oje Çıkarma

Kalıcı ojenin çıkarılması uygulamanın yapıldığı merkezde kalıcı oje uygulaması asetona benzer bir solüsyonun pamuğa aktarılarak tırnaklar üzerinde bekletilmesi ve ardından tırnak itici yardımıyla kalıcı ojenin tırnak üzerinden kaldırılması ile gerçekleştirilmektedir.

Protez Tırnak Çıkarma

Protez Tırnak Çıkarma

Protez tırnaklarından belli bir süre sonra sıkılan bayanlar olabilir. Bunun gibi bir durumla karşılaştığınızda; yaptırdığınız yere giderek yardım almalısınız. Uygulama yaptıkları malzemelerin benzerleriyle çok rahat bir şekilde, takma tırnakların yerinden çıkmasını sağlarlar. Takma tırnak çıkarıldıktan sonra; tırnak yüzeyinde olan incelme kalıcı olmaz.

Protez Tırnak

Protez Tırnak

Tırnağınızın üstüne uygulanan Protez tırnak, tırnakları geç uzayanlar ve tırnaklarına şekil vereyemenler için hazır bulunan uzun tırnaklardır. Protez tırnak gerçek tırnağızın üzerine bir kaç koruyucu maddeler konduktan sonra yapılmaktadır. Bundan dolayı kesinlikle gerçek tırnağınıza zarar vermemektedir. Protez tırnak için herhangi bir zaman sınırı bulunmamaktadır.

Protez Tırnak Bakımı

Protez Tırnak Bakımı

Tırnakların uzama hızları kişiden kişiye değiştiği için protez tırnak bakımı sıklıkları da buna göre değişkenlik gösterir. Bundan kaynaklı olarak bakım sıklığının en doğru şekilde ayarlanması gerekmektedir. Doğru zamanda yapıldığı zaman protez tırnakları uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

SPA El & Ayak Bakımı

SPA El & Ayak Bakımı