Kalıcı Makyaj

Eyeliner Uygulaması

Eyeliner Uygulaması

eye-liner uygulamasına başlamadan önce istenen şekil ön çizimle belirlenir. Eye-liner ve dip liner uygulamasında diğer uygulamalarda olduğu gibi asıl amaç, doğal bir görünüm elde edilmesidir.

Altın Oran Kaş Dizaynı

Altın Oran Kaş Dizaynı

Altın Oran dediğimiz, kişinin yüz organlarının birbirlerine ölçümsel uyumunu kasteden nicelik, yüzde yapılacak tüm değişiklik ve planlamalarda ölçümsel olarak bize yol gösterici olmaktadır.

Dudak Konturü

Dudak Konturü

kişinin kendi dudak renginden birkaç ton koyu bir renk tercih edilerek yapılmaktadır. Yaklaşık 1 ay içerisinden bu renk bir miktar açılıp kayba uğrayacağından, bu şekilde bir tercih ile en doğal dudak kontürüne kavuşmanız sağlanmaktadır.

Kaş Pigmentasyonu

Kaş Pigmentasyonu

Kaş yapısına uyumlu, kıl şeklinde pigmentasyondur. Kıl tekniği ile ana kaş rengi kopyalanarak boşluk ve seyrek olan kısımlar, kıl tekniği ile yoğunlaştırılır. Böylece kaşların muntazam bir görünmesi sağlanır.

Microblading ile Kıl Tekniği

Microblading ile Kıl Tekniği

Bu işlem kaşların arasındaki ve çevresindeki boşluklara kalıcı makyaj boyası ile kıl görünümlü çizgilerin yerleştirilmesi işlemidir. Yani aslında kaş kıllarınızın yanına, kaşlarınız ile aynı renkte ve aynı yönde kıllar çiziliyor.